ДОСТАВКА

Ми відправимо Ваше замовлення у будь-яке місто України.

Регіональна доставка здійснюється за умови 100% передплати, в обумовлений строк з моменту оплати, будь-якою обраною вами транспортною компанією.

Ми доставляємо наші футболки по всій території України. За наявності товару на складі, замовлення надсилається не пізніше наступного робочого дня. Якщо в даний момент обраних футболок немає в наявності – наш менеджер додатково повідомить про строки виготовлення і доставки.

Головним партнером з пересилання для нас є кур’єрська служба «Нова Пошта»

http://www.novaposhta.com.ua Нова Пошта

http://www.autolux.ua Автолюкс

При великих оптових поставках можлива доставка нашим транспортом або іншим зручним перевізником.

Зверніть увагу, якщо у Вашому місті діє більше одного представництва транспортної компанії – вкажіть на якому складі Вам зручніше буде отримати Ваше замовлення.

Приблизна вартість пересилки по Україні складатиме від 45 до 85 грн (в залежності від ваги і оцінки посилки) при доставці на склад компанії. Доставка займає 1-2 робочих дні. Як правило, Ви отримуєте своє замовлення вже на наступний робочий день після відправки.При замовленні від 7000 грн. доставка здійснюється за наш рахунок.

СПОСОБИ ОПЛАТИ

1. Передплата: переказ на карту ПриватБанка

Ви можете здійснити платіж на нашу карту ПриватБанку через банкомат (розділ меню «Перекази»), у відділеннях банків або через систему Приват24. Реквізити банківської картки для оплати рахунку надаються по факту оформлення замовлення будь-яким зручним для Вас способом.

2. Оплата замовлення при отриманні товарів

Цей варіант можливий при доставці продукції кур’єрськими службами, наприклад, «Нова Пошта», Укрпошта (при отриманні, крім ціни замовлення і вартості доставки, необхідно сплатити вартість пересилки грошей нам. «Нова Пошта» – 2% від суми, Укрпошта – 4%).

3. Безготівковий розрахунок